Meghívó nyárbúcsúztató kenyérsütő piknikre
Szeretettel várunk minden falubelit 2025. szeptember 13-án, szombaton 13 órakor egy baráti kenyérsütésre a göllei általános iskola udvarán a közös kemencénél!
Kérjük, hogy aki sütni is szeretne előre ledagasztott kenyértésztát is hozzon magával. Amennyiben van rá lehetőség, plusz tésztát is szívesen fogadunk. A sütést a szervezők vállalják.
A vendégeket szeretettel, sokféle finom étellel várjuk!
A képviselő-testület nevében:
Novák Márk
polgármester
